PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300852}

Anioł śmierci

Ange de feu
7,6 511
ocen
7,6 10 1 511
Anioł śmierci
powrót do forum serialu Anioł śmierci

TVP

ocenił(a) serial na 10

Widzę, że jest parę osób, które chciałyby obejrzeć ten film. Słuchajcie, może napisać maile do TVP z prośbą o powtórzenie tego filmu? Może się uda, spróbować można. ;)) Mogliby też powtórzyć: "David Nolande", "Clara Sheller" i nadać wreszcie "Taxi 4" :)) Adres Tvp widzowie@tvp.pl

użytkownik usunięty
walentyna_2

no i jeszcze np. Horoskop śmierci

Dziś o 21:00 na TVP 2 jest ten film. Pozdrawiam

izuszulc

film bardzo dobry. Nie lubię tylko czekać tydzień na następny odcinek. To jest głupie żeby tak się zadręczać całe 7 dni nie wiedząc co bd w następnym odcinku;)

Chandler_the_Hero

Ale to czekanie sprawia, że z większą przyjemnością i podekscytowaniem ogląda się następny odcinek.

ocenił(a) serial na 9
klaudi0212

masz racje w piątek będe z ogromną przyjemnością oglądać drugo część:) ciekawe jaką tajemnice ukrywają....

ocenił(a) serial na 10
Imperia

Świetny film:) Już nie mogę doczekać się do piątku:)

walentyna_2

pisalam do tvp w sprawie davida nolande juz chyba 100 razy, nawet nie odpowiedzilei :/

ocenił(a) serial na 10
torensia

Mnie odpowiedzieli:) Napisali, że być może powtórzą. Pisałam nie tylko z prośbą o "DN", ale też z prośbą o Clarę Sheller, Taxi 4 i właśnie Anioła Śmierci. I nie tylko ja pisałam, przez kilka miesięcy i... jak widać powtórzyli. :)) Nie sądzę, żeby powtórzyli, gdyby nie te maile, więc nie zniechęcaj się, pisz do nich dalej. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones