PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479824}

Istoty

Humains
3,6 2 103
oceny
3,6 10 1 2103
Istoty
powrót do forum filmu Istoty
ocenił(a) film na 7
Voltrex

Zgadzam się, że lepsze od wzgórz i zakrętów. Dla mnie wzgórza były zupełnie niestrawne, 2 części zakrętów nawet niezłe, ale raczej jako komedie. Istoty naprawdę mnie wciągnęły. Fajnie jest raz na jakiś czas zobaczyć coś nieamerykańskiego. Oczywiście jak na większość filmów tego gatunku przystało końcówkę twórcy schrzanili. Nie spodobał mi się motyw, że "Istoty" polują na kobiety w celach rozpłodowych i zupełnie nie zrozumiała była dla mnie ta jatka pod leśniczówką pod koniec filmu. Poza tym film odbieram pozytywnie.

ocenił(a) film na 6
darlingu

Zgadzam się w zupełności z twoją wypowiedzią. :)
Można by sporo zmienić jednak sam koncept był świetny.
Film ogladało mi się przyjemnie i z zainteresowaniem a o to właśnie chodzi.

ocenił(a) film na 4
Voltrex

Co? ten film to właśnie plagiat "wzgórz i zakrętów". Jest głupi i nudny, fabuła debilna, kazda scena przewidywalna i koncówka też przewidywalna. Popłuczyny po "Wzgórza mają Oczy", "Droga bez powrotu" i "Teksańska Masakra Piłą mechaniczną" - sceny i motywy żywcem sciągniete z tychże filmów, zarówno oryginalnych wersji jak i remake'ów. Nie ogląda się tego dramatycznie źle, jak ktoś naprawdę nie ma nic do roboty może sobie "istoty" zobaczyć, ale niech nie spodziewa się oryginalności i wymagającej, rozwijającej rozrywki. :P

ocenił(a) film na 8
Voltrex

Również się zgadzam, film ciekawy, podobał mi się. Dobra fabuła, wykonanie niezłe, możnaby było je lepiej dopracować. 7/10

goodnight_fw

Ja jednak dalbym szansę europejskiej scenie horroru. nie krytykujmy z założenia. widziałem gorsze, widziałem lepsze... dla mnie "piątka", na zachete:)

Voltrex

europejski film klasy b.mocnej klasy b ale zawsze b.3/4 filmu to bzdety,pierdy i mulenie.zero klimatu.pomysl dobry ale wykonanie porazka.nie ma sie co podniecac ze to europejski horror.mozna spokojnie podarowac sobie ogladanie.o koncowce nie wspomne bo i tak admini by to usuneli.

ocenił(a) film na 2
Voltrex

Film jest debilny i tyle. Żadnych konkretnych akcji nie było."Lepszy niż wszystkie wzgórza i zakręty..." chyba Pan nie wie o czym mówi.

ocenił(a) film na 3
awejda997

dokladnie, a na dodatek efekty specjalne na poziomie kina klasy g

ocenił(a) film na 3
kinoman989999

szczególnie wybuch szopy w 1:15:30 3x oglądałem ten moment żeby się upewnić czy aż tak bardzo to spi**olili ^^

ocenił(a) film na 7
Voltrex

Lepszy to na pewno nie, owszem krajobrazy górskie ładne,tylko ogólnie film trochę za bardzo chaotyczny.Ci źli co najpierw trzymali z tamtymi zniekształconymi z jaskini zaczęli się nagle nawzajem wybijać nie wiadomo czemu.A na koniec (spoiler),ta mała dziewczynka zabija grubasa,tego dziwoląga młodego zostawia żywcem i razem odchodzą w zgodzie :D.Ale ogólnie film dobry i zasługuje na wyższą średnią tu na FW.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones